Sdružení Roztoč » Fotogalerie » 2009 » Listopad Tichého jelena

Li(Stopa)d Tichého jelena

Divadlo Tichý jelen - Mariáš aneb Dobře prodaná nevěsta

Druhý ročník festivalu loutek hudby a tance připravil na poslední listopadovou neděli spoustu zážitků po celý den. Festival organizovalo Sdružení Roztoč ve spolupráci s divadlem Tichý Jelen z jehož tvorby byla v programu řada představení (Tři přadleny, Dobře prodaná nevěsta, Hamlet). Na festivalu dále účinkovali jak amatérské dětské i dospělé soubory, tak i profesionálové např. Divadlo Husa na provázku, studenti DAMU nebo skvělé Divadlo Mimotaurus s loutkovou hrou Ztracené děcko, kterou festival vyvrcholil.


Reakce jedné z divaček

Tohle se ani vypovědět nedá, natož o tom psát. Dramatické umění mě učí milovat! Povznáší na duchu a léčí tělo – to vše se v Roztoči v listopadové neděli dělo! Mladí, staří děti, jídlo, humor a zpěv. Jedna hvězda za druhou, smíchu až k hýkání a potlesk nebral konce. Přišla jsem hladová a odcházela sytá. Děkuji divadelnímu festivalu Listopad Tichého Jelena.

PS: I jiné hvězdné festivaly začínaly v „garáži“. Až uzrají vhodnější prostory, třeba ty v roztočím domu, tak budeme hrát až do rána a nepůjdeme domů.

L.F.V.

Více fotek najdete zde.

Děkujeme za finanční podporu městu Roztoky, Středočeskému kraji a desítce dobrovolníků za pomoc, díky níž se ateliér Roztoče proměnil v alternativní divadelní sál. Nezbývá než se těšit na příští ročník.

Obrázky

Předchozí Spustit Zastavit Následující


Jelínek uvádí Jelena

foto: Ondřej Marek

|< < Strana 1 z 5 > >|Poslat článek Nahoru