Úvod » Nabídka akcí

Zápis do kroužků a kurzů 2017/18 4. září 2017

Srdečně zveme vás, děti i dospělé, na zápis do kroužků a kurzů na nový školní rok. U zápisu se můžete dozvědět podrobnosti o obsahu kroužku, o způsobu jeho vedení, o práci s dětmi, seznámit se blíže s lektory.

Detail akce

Jógový workshop se Šárkou Soudkovou – JIN joga a spojení se zemí – OBSAZENO 6. září 2017

Naše civilizace se svým smogem vjemů a informací nás vede k nadměrnému důrazu na myšlení a analýzu, což má někdy negativní dopady v podobě odpojení se od svého těla, žití převážně v hlavě se svými často stresujícími nebo stereotypně se vracejícími myšlenkami. Kdo není „dobře zakořeněn“, a „nestojí pevně nohama na zemi“, u toho se civilizační smog v podobě přemíry vjemů a informac& iacute; může odrazit i na zdraví.

Detail akce

Jógový workshop se Šárkou Soudkovou – Yin&Yang flow 7. září 2017

Jin a jang jsou dvě navzájem se doplňující kvality, přítomné v různých poměrech jak v nás, tak i ve všem kolem nás. Tento taoistický koncept lze pozorovat univerzálně, tedy i v našem přístupu ke světu, k našim denním aktivitám, k józe… Prostřednictvím jangového přístupu k józe aktivizujeme svou mysl i tělo, povzbuzujeme krevní oběh, posilujeme svaly, dáváme svému tělu formu. V jinovém přístupu naopak svému tělu dovolíme „roztát“ v déle držených pozicích, které působí zejména na pojivové tkáně našeho těla, ladíme se na naši intuici v nalézání finální podoby ásany, necháváme gravitaci a čas, aby nám pomohli prohloubit pozici, a máme dostatek prostoru stát se pozorovateli všeho, co se v nás odehrává na fyzické, mentální i emoční úrovni.

Detail akce

Bleší trh na náměstí 2. září 2017

První bleší trh v Roztokách - 22. 5. 2010

Ve spolupráci se Sdružením Roztoč se chystá další bleší trh!

Detail akce

Bleší trh u kostela 7. října 2017

Ve spolupráci se Sdružením Roztoč se chystá další bleší trh!

Detail akce


Poslat tuto stránku Nahoru