Sdružení Roztoč » Nabídka akcí

Červnové přihlašování do kroužků a kurzů na příští rok

Pokud nově pokukujete po roztočích kroužcích, neprohloupíte, když se přihlásíte už v červnu.

Detail akce

Sobotní Jin & Jang Jóga 23. června 2018

Jóga

Přijďte se protáhnout a zrelaxovat na celý víkend! Jarní sobotní jógové cvičení zaměříme na propojení protahujících a posilujících pozic s meditačními polohami.

Detail akce

Zahradní narozeninová slavnost 26. června 2018

Zahradní narozeninová slavnost

Slavíme narozeniny! Slavíme je celý tento školní rok a Zahradní narozeninová slavnost je přesně to místo, kde oslavy završíme.

Detail akce

Tvůrčí prázdniny 2.–11. července 2018

PLNÁ KAPACITA! Sdružení Roztoč pořádá již 7. ročník ročník Tvůrčích prázdnin – letního pobytu s uměleckým zaměřením pro děti. Dětem nabízíme zajímavá setkání s hudbou, divadlem, tancem a výtvarnými technikami.

Detail akce

Prázdniny na stepi 30. července–3. srpna 2018

PLNÁ KAPACITA! Letní umělecky-environmentální příměstský tábor pro ty, kteří mají rádi okolí Roztok, baví je ho poznávat a inspirovat se jím. Na programu se budou podílet odborníci z oblasti ekologie, biologie a zoologie spolu s lektory Sdružení Roztoč.

Detail akce

Cirkus pod širým nebem 30. července–3. srpna 2018

PLNÁ KAPACITA! Letní příměstský tábor nového cirkusu pro začínající i pokročilé artisty. Během týdne budeme rozvíjet cit pro balanc, koordinaci pohybu a společně budeme překonávat své limity.Věnovat se budeme stojkám, závěsné akrobacii, žonglování a pozemní akrobacii.

Detail akce


Poslat tuto stránku Nahoru