Sdružení Roztoč » Nabídka akcí » Přehled akcí 2009

Přehled akcí 2009

V tomto roce se zobrazuje málo akcí ne z důvodu malé aktivity sdružění, ale z důvodu přechodu na nový web…

Dílna na výrobu dárků a vánočních obalů 19. prosince 2009

Přijďte si vyrobit dárek i s překrásným obalem pro své blízké. S sebou si vezměte malé zbytečky krásných látek, krajek a korálky.

Detail akce

Živé Jesličky <strong>23. 12­. 2009</stron­g>

Tradiční vánoční setkání s hudbou a obrazy. Na zahradě školy můžete spatřit zvěstování Panně Marii, andělský sbor i pasáčky u ohně. Průvodem se zpěvy přejdeme ke kostelu sv. Jana Křtitele, kde se společně pokloníme Ježíškovi.

Detail akce

Vánoční trhy v Roztokách 12. 12­. 2009

Jedinečné vánoční trhy, na kterých děti v rolích trhovců prodávají svá rukodělná originální dílka. Určitě Vás jejich tvořivost a fantazie překvapí a mile potěší.

Detail akce

Vánoční knihkupectví 4.–5. 12. 2009

„Také už vaše babička říkala, že na vánoce nesmí chybět knížka?“ Nemusíte pro knížky do Prahy! Prodej knih od předních nakladatelů v předvánočním čase najdete přímo v Roztokách!

Detail akce

Sága Romů v Čechách – film a beseda 3. 12. 2009

Multikulturní večer v rámci projektu Buďte tu doma je pořádán ve spolupráci se společností Člověk v tísni. Večer zahájí projekce filmu Sága Romů / Robert Sedláček / ČR / 2001 / 57 min – mapující osudy romské menšiny mezi Čechy, proměny jejich vztahů i změny hodnot uvnitř romského etnika během uplynulých 50 let.

Detail akce

Dílna na výrobu domečků pro panenky 15. 12. 2009

Nelamte si hlavu s vybíráním dárků z plných regálů v hračkářství a přijďte si k nám vytvořit originální vlastnoruční dárek pro vaše děti – krásné domečky z tvrdého papíru pro panenky a panáčky vašich dětí či vnoučat.

Detail akce

Dílna na šití tašek 1. 12. 2009

Vlastnoruční výroba originálních tašek z látek, které se vám líbí. S sebou si vezměte šicí stroj (pokud máte, není podmínkou), silné látky, staré svetry a kalhoty zajímavých vzorů. Z důvodu omezeného počtu míst je nutná rezervace na našem kontaktu.

Detail akce


Poslat tuto stránku Nahoru