Úvod » Naše činnost » Kroužky a kurzy » Organizační info

Organizace kroužků a kurzů ve školním roce, členství, platby kurzovného

Kroužky a kurzy na rok 2016/2017

Zápis do kroužků

Nový školní rok začíná zápisem v uvedených termínech. Zájemci se zapíší do vybraného kurzu/kroužku, vyplní přihlášku do sdružení Roztoč, uhradí členský příspěvek a obdrží členskou průkazku.

Kurzy a kroužky zahajují výuku v termínu od 6. září do 30. září. Lektoři jednotlivých kroužků a kurzů budou kontaktovat zapsané zájemce, informovat je o přesném termínu a místě výuky a o výši kurzovného na 1. pololetí.

Zápis po zápise

  • V průběhu školního roku je možné se do kroužků dohlašovat, pokud je volné místo a koncepce kroužku/kurzu to umožňuje. Chcete-li se přihlásit a zápis už proběhl, kontaktujte Sdružení Roztoč na roztoc@roztoc.cz.
  • Je nutné vyplnit přihlášku a uhradit členský příspěvek v kanceláři sdružení v Havlíčkově ulici 713 nebo online přihlášku do Sdružení Roztoč ZDE a ČP poslat bankovním převodem.

Členské příspěvky

Členské příspěvky jsou použity na úhradu provozních a ostatních nákladů sdružení Roztoč. Členství je potřebné k tomu, abyste byli Vy nebo Vaše dítě na všech akcích sdružení pojištěni, a jeho zaplacení je proto nutnou podmínkou účasti na kroužcích a kurzech. Jako členové sdružení máte také na všech placených kulturních akcích pořádaných sdružením Roztoč zvýhodněné vstupné.

Členem se můžete stát kdykoliv v průběhu celého školního roku, i když nenavštěvujete kroužky, ale naše sdružení je Vám sympatické a rádi byste nás podpořili.

Výše členského příspěvku na 1 školní rok (od začátku září do konce srpna)
- 150,– Kč

Kurzovné

Kurzovné vybírá sdružení Roztoč bezhotovostní platbou (převodem) na účet sdružení. V případě, že nelze provést platbu převodem, je možnost platby v hotovosti v kanceláři sdružení.

Kurzovné se vybírá vždy zálohově na jedno pololetí dopředu. V případě dlouhodobé nemoci dítěte (1 měsíc a více) nebude kurzovné účtováno.

V případě, že ještě nejste rozhodnuti a chcete vidět, jak výuka vámi zvoleného kroužku vypadá, můžete se přijít bezplatně podívat na jednu lekci.

Kurzovné za 1. pololetí a členský příspěvek je nutné uhradit do 30. září, kurzovné za 2. pololetí do konce ledna, popř. do 14 dnů od zahájení kroužku.

V případě nemoci lektora budou dětem poskytnuty náhradní vyučovací hodiny nebo bude částka kurzovného odečtena či vrácena v závěru pololetí.

Uvedené ceny jsou za 45 minut; lekce jednotlivých kroužků mají různou délku.

Děti, studenti, rodiče na MD, důchodci

  • Skupinové kurzy – 65,– Kč za 45 minut
  • Miniskupinka (3–4 děti, výjimečně 5) – 86,– Kč
  • Dvojice – 116,– Kč
  • Individuální kurz – 200,– Kč

Dospělí

  • Skupina – 83 Kč
  • Miniskupinka – 90 Kč

Sourozenci, děti navštěvující více kroužků a sociálně slabé rodiny mohou před termínem platby požádat sdružení Roztoč o snížení kurzovného.


Poslat tuto stránku Nahoru