Žonglování

Kroužek je určen všem od 9 let a koná se v ateliéru Jungmannova a Suchdol pod vedením Jonáše Tichého a Jakuba Mirovského. Cílem kroužku je naučit děti základům žonglování – žonglování se třemi a více předměty, práce s tyčí, flying balls, flowerstick, diabolo – a přiblížení dalších spřízněných disciplín tohoto umění, jako je jízda na jednokolce, základy práce s ohněm.


cílem kroužku je naučit děti základům žonglování – žonglování se třemi a více předměty, práce s tyčí, flying balls, flowerstick, diabolo – a přiblížení dalších spřízněných disciplín tohoto umění, jako je jízda na jednokolce, základy práce s ohněm. dále se děti naučí vyrábět některé jednoduché žonglovací pomůcky.

Cvičení je dobré pro rozvoj obou mozkových hemisfér. děti také získají praktickou zkušenost s mnoha fyzikálními zákonitostmi (např. kyvadlo, páka). pokud někoho tato činnost chytne, často se jí věnuje celý život, protože žonglovacích triků je nepřeberné množství…

Vedení kroužku

Umělecká skupina MixTrix

Umělecká skupina mládeže žonglérského kroužku pod názvem MixTrix funguje od roku 2008. Prezentuje své vlastní choreografie s hudebním doprovodem na mnoha kulturních akcích.

Fotografie níže jsou z jednoho z žonglérských workshopů.

Související

Obrázky

Předchozí Spustit Zastavit Následující


foto Jakub Mirovský

|< < Strana 1 ze 3 > >|Poslat článek Nahoru