…pro mládež a dospělé

Jin jóga (ÚT) a Jin & Jang jóga (PÁ)

Pravidelné úterní a příležitostné páteční lekce jógy pod vedením Daniely Pařízkové

Detail

Akvarel

Kurz určený pro dospělé a mládež, pro začátečníky i mírně pokročilé vede Kamila Havlíková.

Detail

Jóga pro těhotné a ženy po porodu

Gravidjóga je jemné cvičení pro tělo a mysl v období těhotenství. Pomáhá nastávající mamince vědomě prožívat období těhotenství a vede k sebepoznání a k napojení na sebe a na své miminko.

Detail

Hra na akordeon

Kroužek je určen dětem i dospělým, kteří se chtějí naučit hru na akordeon nebo v ní zdokonalit. V závislosti na hráčské úrovni se budeme věnovat získání či rozvinutí technických dovedností (měchová a prstová technika, artikulace, etc.), interpretaci, čtení z not i hraní podle sluchu.

Detail

Žonglování

Kroužek je určen všem od 9 let a koná se v ateliéru Jungmannova a Suchdol pod vedením Jonáše Tichého a Jakuba Mirovského. Cílem kroužku je naučit děti základům žonglování – žonglování se třemi a více předměty, práce s tyčí, flying balls, flowerstick, diabolo – a přiblížení dalších spřízněných disciplín tohoto umění, jako je jízda na jednokolce, základy práce s ohněm.

Detail

Večerní jóga

Večerní kroužek jógy s Viktorií Lašovou

Detail

Hrr na klarinet

Kroužek pro ty, kteří si chtějí osvojit základy techniky hry na klarinet skrze „hraní si s klarinetem“, tedy improvizaci a hraní lidových nebo jazzových skladeb, dle chuti a potřeb žáka.

Detail

Ranní jóga (PÁ)

Jóga je jemné ale účinné fyzické cvičení vhodné pro každého.

Detail

Hra na housle

Kroužek je určen dětem a dospělým od 6 let. Lektor: Alois Zatloukal

Detail

Klavír

Individuální výuka hravou formou pro děti od 6 i starší začínající i dospělé. Koná se v ateliéru Jungmannova. Lektorka: Marie Ratiborská

Detail


Poslat tuto stránku Nahoru