Sdružení Roztoč » Naše činnost » Kroužky a kurzy » Úspěchy a ocenění » Divadelní soubor Cára carara putuje s Čokoládou

Divadelní soubor Cára carara putuje s Čokoládou

V sobotu 20.9. vystoupily děti z roztočího divadelního souboru Cára carara s autorským představením „Čokoláda“ na 19. ročníku celostátní dílny dramatické výchovy „DRAMATICKÁ VÝCHOVA VE ŠKOLE 2014“ pořádané ve dnech 18.-24. září v Jičíně.


Celostátní praktická dílna v Jičíně je – vedle seminářů pořádaných v rámci celostátní přehlídky Dětská scéna – nejvýznamnější každoroční akcí v oboru dramatické výchovy v ČR. Je určena především pedagogům a studentům, kteří se už setkali s dramatickou výchovou a kteří chtějí prohloubit své znalosti v tomto oboru a získat další podněty a inspiraci pro práci s dětmi a mládeží.

Součástí celostátní dílny je tradičně přehlídka inspirativních představení dětských a středoškolských divadelních a recitačních souborů a vystoupení dětských sólových recitátorů.

Pořadatelé akce jsou Sdružení pro tvořivou dramatiku, katedra výchovné dramatiky DAMU a K-klub Jičín ve spolupráce s městem Jičín a NIPOS-ARTAMA Praha.

Další reprízu Čokolády představí soubor na Divadelní přehlídce katedry dramatické výchovy DAMu „Děti-výchova-divadlo“ 12. října 2014 v Divadle Disk a Řetízek v Praze.

Více o obou akcích zde: http://www.drama.cz/…lidky_dilny/

Obrázky

Předchozí Spustit Zastavit Následující


foto jakub Souček

|< < Strana 1 z 5 > >|Poslat článek Nahoru