Sdružení Roztoč » Naše činnost » Naše projekty » Dům pro Roztoč

Dům pro Roztoč

Stavba domu

31. 12. 13 Na podzim roku 2013 jsme otevřeli nový ateliér „Plechárna“. Dosavadní ateliér v ZŠ Roztoky jsme museli opustit. Díky řadě spřízněných lidí, s podporou MŠMT a Letiště Praha se nám podařilo postavit na městském pozemku modulovou stavbu. Jde o jednoduchou přízemní budovu s velkým ateliérem. Nový ateliér v Jungmannově ulici se stal domovem hlavně pohybových a dramatických kroužků a kurzů. Na podporu stavby jsme připravili řadu benefičních akcí.

Detail

Přispějte na stavbu a vybavení modulového domečku pro Roztoč a pomozte nám Roztoč roztáčet i nadále!

12. 03. 13 Modulový domeček pro Roztoč je jednoduchý přízemní objekt o ploše 120 m2, který je umístěn na pozemku města za knihovnou v Jungmannově ulici. V objektu se nachází 1 větší ateliér, 1 malý ateliér určený zejména pro individuální výuku a zázemí – sklad, čajová kuchyňka a sociální zařízení. Objekt je řešen jako bezbariérový.

Detail

Stavba domku zahájena

27. 10. 12 Dne 21. října 2012 byly dokončeny základy pro náš nový modulový domek za knihovnou.

Detail

Nové prostory sdružení Roztoč

19. 07. 12 Jak asi všichni víte, musíme opustit náš velký ateliér v budově školní družiny, protože škola prostory potřebuje pro výuku.

Detail

Dům volnočasových aktivit

19. 07. 11 Projekt výstavby Domu volnočasových aktivit v Roztokách je výsledkem dlouholeté snahy vybudovat kvalitní zájmové a kulturní centrum pro děti i dospělé z Roztok a okolí. V současné době se stále narůstající počet dětí v našem městě stává důležitým tématem nejen pro kapacity školek a škol, ale i pro instituce zabývající se zájmovou činností. Organizace a spolky, které nabízejí dětem kvalitní vyplnění volného času v místě bydliště, bereme jako velkou přednost našeho města, a rádi bychom jejich rozvoj podpořili.

Detail

Přispějte na stavbu a vybavení modulového domečku pro Roztoč a pomozte nám Roztoč roztáčet i nadále!

20. 02. 13 Modulový domeček pro Roztoč bude jednoduchý přízemní objekt o ploše 120 m2, který bude umístěn na pozemku města za knihovnou v Jungmannově ulici. Bude zde větší ateliér, malý ateliér určený zejména pro individuální výuku a zázemí – sklad, čajová kuchyňka a sociální zařízení. Objekt je řešen jako bezbariérový.

Detail


Poslat tuto stránku Nahoru