Sdružení Roztoč » Novinky » Roztočený červen

Roztočený červen

Konec školního roku se blíží – pojďte s námi uzavírat ten starý a vítat léto!


Zveme vás na vítání léta a děkování za to, co v letošním školním roce bylo. Je to současně setkání – malých i velkých, kteří se okolo Roztoče nějakým způsobem motají, i těch, co se chtějí jen tak nárazově přimotat na rodinnou akci. Zveme vás na Zahradní slavnost na Levém Hradci!

Na travnatém plácku u kostela sv. Klimenta bude stát bílé šapitó a v něm a na několika pódiích vystoupí děti z tanečních a dramatických kroužků, zahrají muzikanti, promítnou se animované filmy, zahrají kapely… prostě vás čeká to nejlepší, co v letošním roce v kroužcích a kurzech Sdružení Roztoč vzniklo – a k tomu pár milých hostů. Přijďte!

Kroužky a kurzy v příštím roce

Červen je i měsícem, kdy se můžete přihlásit do kroužků na příští rok – probíhá přihlašování do kroužků a kurzů na školní rok 2019/20 pro nedočkavce. Týká se hlavně nových zájemců – ti „staří“ zpravidla pokračují a počítáme s nimi.

Nabídka kroužků je široká. Kroužků je každý rok zhruba 30.

  • Animace probíhá ve specializovaném ateliéru Anima Roztoč každý všední den. Animované filmy u nás vytváří děti od pěti-šesti let až po dvacetileté zkušené animátory.
  • Výtvarné kroužky nabízíme od pondělí do čtvrtka v ateliéru v Puchmajerově ulici.
  • Dramatické kroužky plně rozmanitých her a cvičené jsou zaměřené na osobnostní rozvoj v širší rovině. Starší děti tvoří autorská divadelní představení.
  • Hudební obor tvoří sbor Rezekvítek, Kapela a samozřejmě kroužky hry na jednotlivé nástroje.
  • Hudební a taneční obor propojuje HuTaLa, hudebně taneční laboratoř, spolu s folklórními kroužky Koztoč Kolečko a Kolíček.
  • Tanec u nás najdete také – především taneční průpravu směřující ke scénickému tanci.
  • Jóga pro dospělé se nám v poslední době poměrně rozrůstá.
  • Pohybové kroužky spektrum doplňují o Žonglování, novinkou je Frisbee pod vedením zkušeného a nadšeného Frisbee freestylisty Jakuba Sedláka.

Poslat článek Nahoru