Sdružení Roztoč » Novinky » Novinky 2017 » Masopustní dění 2018

Masopustní dění 2018

4 nejdůležitější informace masopustní sezóny 2018


Masopust bude. Přijde vám to samozřejmé?

Obrovské množství práce na Masopustu dělají dobrovolníci. Hodně věcí ale udělat dobrovolnicky nejde. A aby byl Masopust kvalitní, jsou na to, trapně, potřeba peníze. Máte-li jej rádi, přispějte nám na něj!

Poslat cokoliv můžete na 2000577036/2010 (FIO) s VS 77777, třeba pomocí QR platby. Potvrzení o daru rádi vystavíme. A pokud vy či vaše firma děláte něco, čím byste mohli pomoci, ozvěte se na roztoc@roztoc.cz.

Užijeme ale i jiné věci než peníze. Opět bude součástí masopustního večera tombola a budeme moc rádi za příspěvky do ní. A jako každý rok, užijeme mnohé výtvarné a řemeslné materiály na výrobu masek.

Opět stavíme šapitó – a lístky do něj si můžete koupit už teď!

Masopustní průvod projde Roztokami 10. února 2018. Podrobný program najdete na www.roztoc.cz/masopust.

Stále ještě nemáme dostatečně veliké místo, kde by jinde Masopust skončil – a tak i letos stavíme šapitó. Velká masopustní zábava o 4 kapelách a dalších bodech programu pro děti i dospělé bude začínat od čtvrté hodiny. Lístky si můžete koupit na goout.net. A dát je třeba někomu pod stromeček. Míst bude o něco méně než loni, tak neváhejte.

Obchůzka Roztokami bude otevírat masopustní čas

Obchůzka bývala v předvečer masopustního průvodu, ale nebude tomu tak letos. Už 27.1. vyrazí maškary od domu k domu v části Roztok, a to tentokrát v sobotu. Více

Dílna velkých osvětlených masek s těmi nejlepšími v oboru

Desetidenní workshop v ateliérech bratří Formanů povede Andrew Kim a Szilárd Boráros. Pod jejich vedením vzniknou velké masky pro masopust 2018, ale především se 10 lidí bude mít možnost naučit technologii jejich výroby. Více


Poslat článek Nahoru