Přihlášení do kroužku

V září na zápise

Zápis je pro nás cennou příležitostí se vzájemně potkat a poznat. Bývá na něm přítomna velká část lektorů, je možné se jich ptát a na lecčems se domluvit.

Jsme rádi, když na zápis dorazí jak ti, co k nám chodí dlouho, tak nováčci. Kdo ale nemá možnost nebo nechce na zápis přijít, nemusí, vše lze vyřešit i na dálku – lektorovi napsat nebo zavolat a vyplnit přihlášku do sdružení.

Během školního roku

Do většiny kroužků lze začít chodit víceméně kdykoliv. Nejrychlejší a nejsnadnější cestou je kontaktovat rovnou vybraného lektora. Pokud si nejste jistí, který kroužek je pro Vás ten pravý, napište nám na roztoc@roztoc.cz, zavolejte Ditě Votavové na 775 889 940 nebo se za námi zastavte v kanceláři, rádi Vám poradíme.

PŘIJĎTE SE PODÍVAT! Samozřejmostí je u nás první hodina „na zkoušku“ – po ní se rozhodnete, zda Vám/Vašemu dítěti kroužek a lektor opravdu sedí.

V červnu

Během června spouštíme přihlašovací formulář pro nové zájemce, přes který si můžete místo v kroužku závazně rezervovat. Když to uděláte, budeme s vámi počítat. Během léta se vám ozve lektor kroužku s podrobnostmi. Budeme rádi, když Vás potkáme v září u zápisu.

Platby

Členské příspěvky

Členské příspěvky jsou použity na úhradu provozních a ostatních nákladů sdružení Roztoč. Členství je potřebné k tomu, abyste byli Vy nebo Vaše dítě na všech akcích sdružení pojištěni, a jeho zaplacení je proto nutnou podmínkou účasti na kroužcích a kurzech. Jako členové sdružení máte také na všech placených kulturních akcích pořádaných sdružením Roztoč zvýhodněné vstupné.

 • Částka: 150 Kč za člověka na školní rok
 • Číslo účtu: 2000577036/2010
 • VS: 22222 
 • Do zprávy pro příjemce prosím vždy pište jméno člověka, za kterého členský příspěvek je.
 • Členem Roztoče jsou povinně všichni účastníci kroužků a kurzů.
  Pokud je vám Roztoč sympatický a na žádný kroužek nechodíte, můžete nás podpořit tím, že se členem stanete i vy.
 • QR Platba

Kurzovné

Kurzovné vybírá sdružení Roztoč bezhotovostní platbou (převodem) na účet sdružení. V případě, že nelze provést platbu převodem, je možnost platby v hotovosti v kanceláři sdružení.

Kurzovné se vybírá vždy zálohově na jedno pololetí dopředu. V případě dlouhodobé nemoci dítěte (1 měsíc a více) nebude kurzovné účtováno.

V případě, že ještě nejste rozhodnuti a chcete vidět, jak výuka vámi zvoleného kroužku vypadá, můžete se přijít bezplatně podívat na jednu lekci.

Kurzovné za 1. pololetí a členský příspěvek je nutné uhradit do 30. září, kurzovné za 2. pololetí do konce ledna, popř. do 14 dnů od zahájení kroužku.

V případě nemoci lektora budou dětem poskytnuty náhradní vyučovací hodiny nebo bude částka kurzovného odečtena či vrácena v závěru pololetí.

Protože máme různé typy kroužků, mají několik cenových kategorií. Cena za kroužek je kalkulována jako násobek ceny daného typu kroužku v příslušné délce a plánovaného počtu lekcí.

Děti, studenti, rodiče na RD, důchodci

 • Skupinové kurzy – 95 Kč/h
 • Skupinka (animace) – 100 Kč/h
 • Miniskupinka (3–5 dětí, typicky flétna) – 125 Kč/h
 • Dvojice – 170 Kč/h
 • Individuální kurz – 295 Kč/h
 • Bonusový kroužek (Kapela pro děti, které navštěvují nějaký hudební kroužek Sdružení) – 40 Kč/h

Dospělí

 • Skupina – 122 Kč/h
 • Miniskupinka – 135 Kč/h

Činnost sdružení je podporována několika institucemi; pro kroužky je zcela zásadní podpora kroužků pro dětské účastníky MŠMT. Umožňuje nám pokrýt část nákladů na čtyři ateliéry, část kanceláře a materiál a držet ceny pro děti na úrovni výrazně nižší, než by byla cena „komerční“ při promítnutí všech nákladů. Zajímá-li vás hospodaření spolku, přehled nákladů a příjmů naleznete ve výročních zprávách.

Sourozenci, děti navštěvující více kroužků a sociálně slabé rodiny mohou před termínem platby požádat sdružení Roztoč o snížení kurzovného.